ΟΙ ΧΟΡΗΓΟΙ ΜΑΣ

fit-it

nikoleta kyriakopoulou ergonutrition

Το πρόγραμμα στην Α κατηγορία Ε.Π.Σ.Δ.

Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ Σάββατο 21/11/15 13:00 ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ Ζ., ΣΤΑΜΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
2. ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ Σάββατο 21/11/15 14:45 ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε.
(Παρατηρητής: ΠΑΥΛΟΥΣ ΣΑΒΒΑΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)
3. ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Σάββατο 21/11/15 14:45 ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΣΑΡΡΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
4. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – Α.Ε.Ρ.Α. ΒΑΤΙΟΥ Σάββατο 21/11/15 14:45 ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ.
(Παρατηρητής: ΧΟΥΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
5. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ ΜΑΣΣΑΡΩΝ Σάββατο 21/11/15 14:45 ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΚΑΖΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)
6. ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ ΛΑΡΔΟΥ Σάββατο 21/11/15 14:45 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΘΩΜΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
7. ΑΕ ΛΕΡΟΥ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΛΑΚΚΙ Δευτέρα 23/11/15 11:30 ΓΚΟΓΚΟΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
8. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ Τετάρτη 25/11/15 12:00 (Παρατηρητής: ΚΑΡΙΚΗΣ ΦΙΛΗΜΟΝΑΣ)

 

You may also like...

0 thoughts on “Το πρόγραμμα στην Α κατηγορία Ε.Π.Σ.Δ.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ΚΑΙΡΟΣ

Feb 17 - Sun
Rodos, GR
12°C
Day Cond. Temp.
sun 02/17
12/13°C
mon 02/18
14/14°C
tue 02/19
15/14°C
wed 02/20
15/14°C
thu 02/21
16/15°C

ΑΡΧΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

February 2019
M T W T F S S
« May    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Follow by Email
Google+
RSS
Twitter
Facebook
Facebook