ΟΙ ΧΟΡΗΓΟΙ ΜΑΣ

fit-it

nikoleta kyriakopoulou ergonutrition

Οι αγώνες σε όλα τα πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ.Δ.

Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(21η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ Σάββατο 23/01/16 12:30 (Παρατηρητής: ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Σάββατο 23/01/16 14:45 (Παρατηρητής: ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
3. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ Σάββατο 23/01/16 14:45 (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
4. ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ Σάββατο 23/01/16 14:45 (Παρατηρητής: ΚΑΡΙΚΗΣ ΦΙΛΗΜΟΝΑΣ)
5. ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ Κυριακή 24/01/16 13:45 (Παρατηρητής: ΚΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
6. ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ ΨΙΝΘΟΥ Κυριακή 24/01/16 14:45 (Παρατηρητής: ΜΑΤΣΑΜΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
7. Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΣ ΡΟΔΟΣ ΑΦΑΝΤΟΥ Κυριακή 24/01/16 14:45 (Παρατηρητής: ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ)
8. ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ Τετάρτη 27/01/16 13:00 (Παρατηρητής: ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
9. ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΕ ΛΕΡΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ Τετάρτη 27/01/16 14:45 (Παρατηρητής: ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ Σάββατο 23/01/16 14:45 (Παρατηρητής: ΠΑΥΛΟΥΣ ΣΑΒΒΑΣ)
11. ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΚΑΣΤΡΟ ΚΥΠΡΟΣ ΑΦΑΝΤΟΥ Σάββατο 23/01/16 15:00 (Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ)
12. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ ΕΜΠΩΝΑΣ Κυριακή 24/01/16 14:45 (Παρατηρητής: ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ)
13. ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ Κυριακή 24/01/16 14:45 (Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ)
14. ΙΠΠΟΤΕΣ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ Κυριακή 24/01/16 15:10 (Παρατηρητής: ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ)
15. ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΝΙΣΥΡΟΥ Πέμπτη 28/01/16 12:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΜΑΛΩΝΑΣ Σάββατο 23/01/16 12:30 (Παρατηρητής: ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
17. ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΦΑΝΩΝ Κυριακή 24/01/16 12:15 (Παρατηρητής: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
18. ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ – ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ Κυριακή 24/01/16 14:45 (Παρατηρητής: ΚΟΥΓΚΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
19. ΧΑΛΚΗ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ Κυριακή 24/01/16 14:45 (Παρατηρητής: ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
20. ΕΥΚΛΗΣ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ Κυριακή 24/01/16 14:45 (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
21. ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ ΦΑΝΩΝ Κυριακή 24/01/16 15:00 (Παρατηρητής: ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΛΕΚΟΣ)
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΠΑΤΜΟΥ Σάββατο 23/01/16 14:45 (Παρατηρητής: ΓΙΑΜΑΙΟΣ ΝΙΚΟΣ)
23. ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ – ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ ΛΕΙΨΩΝ Κυριακή 24/01/16 10:15 (Παρατηρητής: ΜΑΝΗΣ ΠΑΝ.)
Γ Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΝΗΡΕΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ Κυριακή 24/01/16 12:00
25. ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ – ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ Κυριακή 24/01/16 12:50
26. ΣΥΜΗΣ ΑΟ – ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ ΣΥΜΗ Κυριακή 24/01/16 13:00
27. ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ ΔΑΜΑΤΡΙΑ Κυριακή 24/01/16 14:45

You may also like...

0 thoughts on “Οι αγώνες σε όλα τα πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ.Δ.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ΚΑΙΡΟΣ

Feb 17 - Sun
Rodos, GR
12°C
Day Cond. Temp.
sun 02/17
12/13°C
mon 02/18
14/14°C
tue 02/19
15/14°C
wed 02/20
15/14°C
thu 02/21
16/15°C

ΑΡΧΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

February 2019
M T W T F S S
« May    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Follow by Email
Google+
RSS
Twitter
Facebook
Facebook